آشنایی با نویسنده

هانی ادیب آزاد متولد ۱۳۵۶ – مشهد ، پس از اتمام دوره کارشناسی مهندسی برق – قدرت در دانشگاه آزاد بجنورد و کار در چند کارخانه از جمله سنگ کوبی و آسفالت سازی و نیز پروژه های عمرانی مختلف بمانند الماس شرق و کسب تجربیات مفید در شرکت نصب و تعمیرات نیروی خراسان مشفول بکار گردید.

وی در طول سال های ۸۲ الی ۸۳ بعنوان مهندس برق مجری در ساخت پست برق جزیره خارگ و نیز کرمانشاه با این شرکت همکاری داشته است … وی در سال ۸۴ در تهران و در شرکت اسرامیر نمایندگی ABB بعنوان مهندس فروش و کارشناس فنی تجهیزات فشار ضعیف ، موتور و درایو استخدام گشت که دوره های متعددی را در فنلاند، آلمان و امارات زیر نظر شرکت ABB با موفقیت گذراند.

در سال ۸۷ وی شرکت خود را تاسیس و در زمینه تامین تجیزات برق صنعتی بلاخص موتور و درایو و نیز آموزش مشغول به فعالیت شد.
وی بعنوان مدرس رسمی مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران با بیش از ۷۰۰ ساعت تدریس ضمن آموزش پرسنل، مهندسین و تکنسین های شرکت صنعتی بزرگی همچون ذوب آهن اصفهان، فولاد مبارکه، فولاد خوزستان ، سیمان فیرزوکوه سیمان شهرکرد ، صنایع کابل شهید قندی و …. به ارایه خدمات مشاوره و تامین تجهیزات برق صنعتی منجمله موتورهای الکتریکی با اخذ نمایندگی های معتبر ار آلمان و بلژیک می پردازد.
وی با تحقیق ، ترجمه ، اقتباس و نگارش مقالات متعدد فنی و مهندسی و چاپ یا ارایه آنها به دانش پژوهان در ارتقاء دانش فنی صنایع ، قدمی کوچک و موثر را برداشته است.

گواهی نامه های مهندس ادیب آزاد

Scroll to top